Široké otevřené prostory
Posádka číslo 1
Anastasia Novikova, Maxim Efremenkov
Legenda: st. Dolgorukovskaya - nádvoří - st. Krasnoproletarskaya - zahrada-triumfální vnější. - Bolshaya Sadovaya navenek. - Sadovaya Kudrinsk ven. - Novinsky Boulevard navenek. - st. Nový Arbat - Novoarbatský most - Kutuzovský prospekt - Mozhayskoye Shosse - ul. Barvikhinskaya.
18.10 - Vycházíme z redakční kanceláře, vybíráme loděnice na Krasnoproletarské ulici a okamžitě se do toho dostaneme. Vzhledem k tomu, že auta hojně zaparkovala na chodníku, zůstává pro pohyb pouze jedna řada.
6, 15 hodin - nečekáme na zelenou semafor, ale mezitím přemýšlíme o tom, jak daleko druhá posádka, která také odešla do Krasnoproletarské, cestovala pouze opačným směrem. Tam, mimochodem, je pohyb také obtížný.
18.20 - Zahradní prsten byl již před námi viditelný, a jak by to mělo štěstí, Volha se zlomila přímo před námi. Zatímco její řidič kopá pod kapotou, pomalu jsme se klínali do protijedoucího proudu, abychom obešli GAZ.
18.25 - jsme tady na ulici Sadovaya-Triumfalnaya. Zbývá se trochu obtěžovat a dostat se do levých řad, aby nebyl ve zbrojnici.
18.30 - vstupujeme do tunelu v oblasti stanice metra Mayakovskaya. V pravém podzemí v levém pruhu narazily tři auta najednou. Ztrácíme čas obcházet je. Když jsme se však dostali na sluneční světlo, jsme rádi, že korek vyřešil, a plnou rychlostí se vrháme k New Arbat, kde podle značky zůstanou 2 km.
18.35 - Sadovaya-Kudrinskaya Street a Novinsky Boulevard byly za pár minut pozadu a teď čekáme ve frontě, abychom se obrátili na Nový Arbat.
18.40 - New Arbat nás také dlouho nezdržel. Okamžitě zanechal vládní dům. Ale z Novoarbatského mostu je již vidět řada aut stojících v dopravní zácpě na začátku Kutuzovského prospektu.
18.45 - všechno nebylo tak děsivé. Existuje spousta aut, ale alespoň se pohybujeme. Nyní se snažíme dostat ven z džemu na soutoku Kutuzovského s ulicí Bolshaya Dorogomilovskaya.
18.50 - pomalu, ale jistě se blížíme k dalšímu testu na naší cestě - nyní se auta z Třetího transportního okruhu připojí k již hustému proudu.
18.55 - tlačí kolem triumfálního oblouku. Je dobré, že jsme stáli v levé řadě, protože na pravé straně jsou pevné autobusy a minibusy.
19.00 - dosud se nepodařilo zrychlit rychlost po dopravní zácpě v Triumfalnaya, takže je okamžik obdivovat krásy Poklonnaya Gora v paprscích zapadajícího slunce.
05.19 - blížíme se ke křižovatce s dálnicí Rublevsky. Část aut se na něj otočí - doufejme, že doprava podél Kutuzovského se stane volnější.
10.19 - Kutuzovsky hladce přešel na dálnici Mozhayskoye. Všechno by bylo obecně v pořádku, kdyby nebylo nutné obejít další nehodu dvou „devíti“.
19.15 - byli tak rozptýleni v radosti, že téměř sklouzli do zatáčky na ulici Barvikhinskaja. Ale otočili se a jsme tady na místě setkání s druhou posádkou!
Cílová čára
Tachometr: 18 km. Doba cesty: 1 hodina 05 minut.
Chtěl jsem to nejlepší, ale …
Posádka číslo 2
Leonid Klimanovič, Pavel Ukharov
Legenda: st. Dolgorukovskaya - nádvoří - st. Krasnoproletarskaya - st. Seleznevskaya - st. Sovětská armáda - TTK - st. B. Filevskaya - st. M. Filevskaya - Mozhayskoye Shosse - ul. Barvikhinskaya.
10.10 - start. Odbočíme z dvora do Krasnoproletarské a okamžitě vstáváme.
18.15 - dostali jsme se do Seleznevské, odbočíme.
18.20 - Muzeum ozbrojených sil Ruské federace - plazit se.
18.25 - křižovatka s Trifonovskou, spoustou aut.
18.30 - Třetí transport, který sotva řídíme, což bylo obecně předvídatelné.
18.35 - nadjezd na stanici Savelovsky - tažení přes železniční tratě.
18.40 - Nižnij Maslovka, stále více aut - rychlost je stále méně.
18.45 - Nová Bašilovka, d. 1.
18.50 - Běh. Nevypadá to jako běh, téměř stojíme.
18.55 - Běh, d.18.
19.00 - výjezd z TTK na ulici. 1905 let.
05/19 - nadjezd před odbočkou na Zvenigorodskoye Shosse.
10.19 - plazil se kolem kongresu do Zvenigorodu.
19.15 - prodlouženo o dalších 100 metrů.
19, 20 - obrátil se na B. Filevskaja.
19.25 - Filevská se setkala v hustých řadách aut. Stojíme.
19.30 - most přes řeku Moskvu.
19.35 - naproti domu 18a na B. Filevské je MAZ, který si vzal jeden ze dvou řádků pro provoz. Po překonání překážky se proud rozptýlí a … zdá se, že řídíme.
19.40 - odbočil do Minsku.
19.45 - metro "Kuntsevskaya", lidé temnoty.
19.50 - přestěhovali jsme se do Mozhaiky.
19.55 - křižovatka s Kubinkou.
19, 58 - st. Barvikhinskaya. A tady je
DOKONČENÍ !
Tachometr: 22 km. Doba cesty: 1 hodina 43 minut.